Sponsorlu Bağlantılar

Alara Kaya: “Mankenlik dışında da ilgi duyduğum alanlar var”

Sosyal medya platformlarında da aktif bir şekilde bulunan Manken Alara Kaya, “Mankenlik dışında da ilgi duyduğum alanlar var. Oyunculuk, spikerlik ve sunuculuk alanlarında kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Bu nedenle yoğun bir şekilde çalıştığımı söyleyebilirim.” dedi.

30 yaşındaki Alara Kaya 2017 yılında Miss Turkey Güzellik Yarışmasına katılmış ve yarışmada önemli bir performans göstermişti. Kendisini mankenlik alanında geliştiren Kaya, dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Ayrıca Internationale Business Management RFH Universitat’da Karşılaştırmalı Edebiyat eğitimini tamamlayan başarılı Manken Alara Kaya, “Mesleğimi çok seviyorum, bu alanda kendimi geliştirebilmek adına çok yoğun çalışmalar içerisinde bulundum. Bunun yanı sıra farklı alanlara da ilgi duyduğum için birçok konuda kendimi yetiştirmeye karar verdim. Spikerlik, oyunculuk ve sunuculuk bu alanlar içerisinde yer alıyor.” dedi.

Mesleğiyle ve ilgi duyduğu alanlarla ilgili önemli değerlendirmelerde bulunan Manken Alara Kaya, “Biliyorsunuz, bir insan kendi mesleği dışında da birçok alana ilgi duyabilir. Ben de kendimi birçok alanda yetiştirmem gerektiğine inanıyorum. Bu alanlar içerisinde oyunculuk, spikerlik ve sunuculuk bulunuyor. Yaşımın küçük olması, birçok konuda kendimi geliştirebilmem için önümde çok uzun bir zaman olması anlamına geliyor. Hem kendi sektörümde hem de ilgi duyduğum sektörlerdeki gelişmeleri yakından takip ettiğimi söyleyebilirim.” sözleriyle açıklamalarda bulundu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu