DİYARBAKIR (İGFA) – Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanlığı’na bağlı Ücretsiz Spor Okulları’nda keşfedilen yetenekler, DBB Spor Kulübü bünyesinde kendilerini geliştirerek adlarından söz ettirmeye devam ediyor.
ekrem abi telegram
DBB judo sporcuları, Batman’da düzenlenen Okul Sporları Yıldızlar Kız Erkek Grup Müsabakalarında kızlar kategorisinde takım halinde birinci oldu.
ekrem abi yayın
40 kilogramda Dicle Başarı, 57 kilogramda Tuana Zeybek birinci olurken, 63 kilogramda Hava Kurt ikinci, 52 kilogramda Hümeyra Teker üçüncü oldu. Erkeklerde ise 34 kilogramda Mikail Göktekin ikinci olarak derece elde etti.
ekrem abi discord
Toplamda 2 altın, 2 gümüş ve 1 bronz madalya kazanan DBB judo sporcuları, 2-3 Ma