Gündem

Doğru Avukatla Olumlu Sonuçlanmayan Davanız Kalmasın

Doğru Avukatla Olumlu Sonuçlanmayan Davanız Kalmasın

Pembe Üner Keskin avukatlık üzerine aldığı eğitim ve mesleğinde edindiği deneyimle insanların avukatlık hizmetlerini karşılamak adına bireysel olarak çalışıyor. Baktığı davaların müvekkilleri lehine sonuçlanması adına titiz çalışmalar yürütüyor. Bu sayede mal rejimi konusunda doğru avukatla çalışarak olumlu sonuçlanmayan davası kalmasın isteyenler tarafından tercih ediliyor.

Avukatlık Hizmeti Sunduğu Faaliyet Alanları

2005 yılından beri avukatlık yapan Penbe Üner Keskin farklı hukuk alanlarında faaliyet gösteriyor. Avukatın hizmet sunduğu faaliyet alanları arasında ise sigorta, tazminat, sözleşme, ticaret, icra, iş, gayrimenkul, tüketici ve aile hukuku bulunuyor. Aile hukuku kapsamında boşanma avukatı olarak görev yapan Keskin aile bağının koptuğu durumlarda müvekkillerinin anlaşmalı veya çekişmeli boşanmalarının gerçekleşmesini sağlıyor. Her davasında müvekkillerinin hakkını sonuna kadar en iyi şekilde savunuyor.

Ara Buluculuk ve Danışmanlık Hizmeti

Deneyimli avukat Penbe Üner Keskin müvekkilleri adına açılmış davalarda avukatlık yapan Keskin aynı zamanda ara buluculuk ve danışmanlık hizmeti de veriyor. Bu sayede dava açmak isteyen ya da hakkında dava açılmış olan kişilerin merak ettikleri sorulara cevap almalarını sağlıyor. Ayrıca onlara izlemeleri gereken yollar hakkında bilgiler veriyor.

Sözleşme Hukuku Alanındaki Faaliyetleri

Başarılı avukatın faaliyet gösterdiği hukuk çeşitleri arasında sözleşme hukuku bulunuyor. Sözleşme hukuku kapsamında müvekkilleri adına sözleşme hazırlama, danışmanlık hizmeti ve sözleşmelerin feshi gibi konularda yardımcı oluyor. Ayrıca imzaladığı sözleşme nedeniyle mağdur duruma düşen müvekkillerinin mağduriyetlerinin giderilmesi adına çalışıyor. Bunun dışında sözleşme hazırlamak isteyenler için danışmanlık vererek sözleşmelerin tarafları memnun edecek şekilde hazırlanmasını sağlıyor.

Avukatlık Ve Ara Buluculuk Hizmeti İçin Nasıl Başvurulur?

Avukatlık ve ara buluculuk hizmetine ihtiyaç duyan kişiler avukatla çalışmak istediklerinde 90 (533) 497 50 37 numarası üzerinden arama yapabiliyorlar. Avukattan aldıkları randevu ile ofise gidip açmak istedikleri dava veya danışmak istedikleri hukuk konularını danışabiliyorlar. Ayrıca evlilik sözleşmesi gibi sözleşme hazırlatmak için avukatla çalışabiliyorlar.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu