Sponsorlu Bağlantılar

Hurdacı

Hurdacı

 

Ekonomik anlamda ek gelir imkanı elde etmek isteyenler için geri dönüşüm dünyası kolay ve etkili çözüm seçenekleri sunmaktadır. Hurdacı firmanın alım listesinde demir, krom, kurşun, kablo, bakır, akü ve sarı gibi hurdalar yer alıyor. Bu hurdaları uygun fiyata satmak isteyenler firma ile irtibata geçebilir.

 

Firmanın satın alma işlemlerinde plastik seçenekler de yer alıyor. Ham plastik ihtiyacı olan fabrikalar için hurda plastik konusunda firma çözüm üretiyor. Hurda demir fiyatları ile birlikte plastik fiyatları da güncel bir şekilde değerlendiriliyor. Şirketin sitesi günün her saatinde ziyaret edilebilir ve firmanın hizmetleri online değerlendirilebilir.

 

Sarı Hurda Fiyatları

 

Toplu alımların yanı sıra perakende alımlar konusunda da firma her zaman hizmet veriyor. Perakende hurda alımlarında firma ikinci el trafo dahil bütün kategorilerde metal fiyatlarını baz alıyor. Ülkemizde hurda metallerin fiyatlandırma işleminde metal borsası belirleyici rol oynuyor. Sarı hurdalar da diğer metaller gibi metal borsasının fiyat listesine göre alınıyor.

 

Hurda satmak isteyenler özellikle tonajlı hurda satmak isteyenler firmayı hemen arayabilir. Firma en kısa sürede ücretsiz servis aracını adresinize gönderiyor ve hemen hurdaları yüklüyor. Kantarda hurdanın miktarı anında belirleniyor ve ödeme peşin yapılıyor.

 

Perakende satışlarda da aynı şekilde anında ödeme yapılıyor. Perakende alımlarda elemanlar hurdaları tartıyor ve anında ödeme yapıyor. Hurdaları ayırmadığınızda metal fiyatları uygulanmamaktadır. Metal fiyatlarının uygulanabilmesi için metallerin ayrışmış olması gerekir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu