Sponsorlu Bağlantılar

Lazer Epilasyonda En Uygun Zaman Nedir?

Lazer Epilasyonda En Uygun Zaman Nedir?

Küçükçekmece lazer epilasyon ile istenmeyen tüylerinizden rahatça kurtulabilir ve kesin çözüm bulabilirsiniz. Lazer epilasyon özellik sonbahar ve kış aylarında uygulanır. Önce uygulanacak alan temizlenir, daha sonra tüyler kısaltılır ve lazer işlemi uygulanmaya başlar.

Tüyler iki veya üç gün içerisinde kendiliğinden dökülecektir. Halkalı lazer epilasyon sizlere uygulama öncesi ve sonrası yapmanız gerekenleri anlatacak, uzman ekibi ile sizlere sağlıklı bir lazer epilasyon hizmeti verecektir. Lazer epilasyon sonrası güneşlenmemeli, güneşe çıkılmamalıdır. Bu yüzden sonbahar be kış ayları daha uygundur.

Lazer Epilasyon Nedir?

Lazer epilasyon ile son teknolojiyi yaşayın. Lazer epilasyon lazer enerjisinin deriden geçip kıl molekülündeki pigment tarafından içine alınması işlemidir. Kısa süre içinde tedavi edilen kıl molekülleri etkisiz hale getirilir.

Alanın genişliğine bağlı olarak tedavinin süreci birkaç dakikadan birkaç saate kadar çıkabilir ve böylece kıl kökleri yakılarak kılların birkaç gün içerisinde dökülmesi sağlanır. Mutlaka deneyimli ve uzman bir ekip tarafından uygulanmalıdır. Ayrıca son teknoloji makineler için uygulanan alanlar iyi temizlenmeli, hijyene dikkat edilmelidir.

Lazer Epilasyon Kimlere Uygulanır?

12 yaş üstü her bireye lazer epilasyon uygulayabilir. Genel olarak yaş sınırı 12 olsa da mutlaka ışığa duyarlı hastaların bu işlemi yaptırmaması gerekir. Özellikle yanık hastaları veya kanser hastaları için uygun değildir. Bunun yanında gri ve beyaz saçlı hastalar, hipopigmentesyon eğilimi olanlar, herpes hikâyesi olanlara lazer epilasyon uygulanmaz.

Güneşlenmiş veya yakın dönemlerde bronzlaşmış kişiler de lazer epilasyon hizmeti alamazlar. Halkalı lazer epilasyon size gerekli bilgiyi verecek ve uygun seans paketleri sunacaktır.

Lazer Epilasyon Kullanım Alanları

Başakşehir lazer epilasyon ile vücudunuzun hemen hemen her bölgesine lazer epilasyon hizmeti alabilirsiniz. Özellikle yüz, kulak-ense, kol, koltuk altı, bütün bacak, genital bölge, bikini bölgesi, sırt, göbek, el-Ayaklar ve göğüs bölgesinde istenmeyen tüyler için güzel bir çözümdür.

Her bölgenin seans sıklığı ve çözüm süresi farklıdır. Ayrıca bu süreci ten rengi ve tüy yapınızın da etkileyeceğini unutmamanız gerekir. Halkalı lazer epilasyon çoklu bölge seans paketleri de sunar. Lazer epilasyon yaptırmayı düşünen kişilere sadece karar vermek kalır.

Lazer Epilasyon Çeşitleri Nelerdir?

Lazer epilasyon cildinize en uygun lazer epilasyon türleri ile deneyimli bir hizmet sunar. Özellikle 3 başlık altında toplanan lazer epilasyon çeşitleri sizin cilt ve tüy yapınıza göredir. Örneğin sık ve kalın tüylü olanlar nd yağ lazer uygulamasını denemeli. Aynı zamanda bu lazer çeşidi koyu renk tenler içinde uygundur. Şayet acı çekmekten korkuyor veya ağrı eşiğiniz çok düşük ise buz lazer yöntemi tam size göre.

Buz lazer uygulama öncesi bölgeye buz uygulanması ile acıyı hafifletir. Fakat kalın tüyler ve esmer ten için uygun değildir. Beyaz tenli ve ince kıl yapısına sahip iseniz Alexandirite lazer tam size göre. Bu lazer çeşidi daha seyrek ve az seans aralıklarıyla uygulanır. Mutlaka cilt ve kıl tipinize göre lazer epilasyon çeşidi belirlenmelidir ve sağlığınız için bunun çok önemli olduğunu unutmamanız gerekir.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon sizlere her bölge için uygun fiyat ve kampanyalar sunar. İsterseniz tek bölge isterseniz çoklu bölge olarak satın alabileceğiniz paketler bulunur. Her bütçeye uygun fiyatlar ile istenmeyen tüylerden kurtulmanız mümkün. Küçükçekmece lazer epilasyon her şeyden önce deneyimli bir ekibe sahiptir ve size en uygun seans ve bölge paketlerini sunacaktır.

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu