Antalya Hurdacı
Metal hurdalar, demir, alüminyum, bakır gibi kıymetli metallerin içerdiği malzemeleri kapsar. Antalya hurdacı, Antalya genelinde bu metalleri toplar ve özel ayrıştırma işlemleri ile malzemeleri sınıflandırarak metal endüstrisine kazandırır. Bu sayede, doğal kaynakların korunması için önemli bir adım atılmış olur ve metal endüstrisi için gereken hammadde sağlanarak ekonomik döngüler desteklenir.
Kağıt ve karton gibi atıkların toplanması da şirketimizin önemli bir hizmet alanını oluşturur. Bu malzemeler, Antalya genelinde iş yerlerinden evlere kadar geniş bir yelpazede toplanır. Adana hurdacı, kağıt ve karton malzemeleri özel işlemlerden geçirerek kağıt fabrikalarına yönlendirir. Bu fabrikalarda, atık kağıt ve kartonun tekrar kullanılabilir hale getirilmesiyle ormanların korunmasına yönelik çevresel faydalar sağlanır.