Arnavutköy Hurdacı
Arnavutköy ilçesinde yürüttüğümüz Arnavutköy hurdacı faaliyetleri, geniş bir yelpazede çeşitlilik gösteren geri dönüşüm potansiyeline sahip malzemelerin toplanması, ayrıştırılması ve satılması üzerine odaklanarak şehrimizin çevresel sürdürülebilirlik hedeflerine etkili bir şekilde katkıda bulunmaktadır. Hurdacılarımızın özverili çabaları, atık malzemelerin etkili bir şekilde yönetilmesine sadece katkıda bulunmakla kalmaz, aynı zamanda ekonomik, çevresel ve sosyal boyutlarda sürdürülebilir bir geleceğe adım atmamızı sağlayarak önemli bir rol oynar.
Bahçelievler hurdacı operasyonlarımız, öncelikle metal, kağıt, plastik gibi geri dönüşüm potansiyeline sahip çeşitli malzemelerin toplanmasıyla başlar. Metal hurdalar, içerisinde demir, alüminyum, bakır gibi değerli metaller barındırarak metal endüstrisine önemli bir kaynak sağlar. Hurdacılarımız, Arnavutköy genelinde titizlikle bu metal malzemeleri toplayarak özel ayrıştırma süreçlerinden geçirir ve metal endüstrisine kazandırılmak üzere hazırlar.